Strona głównaStrefa wiedzySmog elektromagnetyczny a Holopatia

Smog elektromagnetyczny a Holopatia

Smog elektromagnetyczny wywiera bardzo negatywny wpływ na system regulacyjny organizmu i tym samym obciąża w znacznej mierze wegetatywny układ nerwowy wraz ze wszystkimi powiązanymi z tym stanem objawami(Burn-Out-Syndrom).
Smog elektromagnetyczny może spowodować wiele chronicznych schorzeń. Tak twierdzi nie tylko stanowcza większość naturopatów jak i terapeutów komplementarnych, lecz także akademicy, przedstawiciele medycyny klasycznej. Właśnie ci ostatni podchodzą coraz poważniej do tematu, gdy mowa o negatywnych wpływach fal elektromagnetycznych na zdrowie człowieka.
Tak np. wiedeńska Izba Lekarska ostrzega już od 2006 roku w wydanej oficjalnej nocie przed grożącymi nam niebezpieczeństwami wywoływanymi przez telefony bezprzewodowe i telefonię komórkową i proponuje młodzieży poniżej 16 roku życia w ogóle zrezygnować z telefonów komórkowych.

Z początkiem 1990 roku dr nauk med. Ch. Steiner zauważył, że przychodzi do niego coraz więcej pacjentów z trudnymi do wyleczenia problemami zdrowotnymi. Przyczyną tego rosnącego w zastraszającym tempie zjawiska okazało się permanentne napięcie (stres) wywoływane przez życie w zanieczyszczonym elektromagnetycznie środowisku. Tak jak wielu innych lekarzy, tak samo doktor Steiner doszedł do przekonania, że smog elektromagnetyczny zakłóca w znacznej mierze zdolność reagowania układu energetycznego ludzkiego organizmu. Dzięki dokonaniu pomiarów techniką holopatyczną (najnowszą metodą medycyny komplementarnej), udało mu się dokładnie opisać i uporządkować ten znacznie obciążający człowieka negatywny wpływ częstotliwości elektromagnetycznych (jak np. telefonu komórkowego, komputera, WLAN [bezprzewodowa sieć lokalna] itp.)

ELEKTROMAGNETYCZNE WZORCE CZĘSTOTLIWOŚCI RÓWNOWAŻĄ ELEKTROMAGNETYCZNY STRES
Holopatia posługuje się w trakcie zabiegu przekazywaniem specjalnych elektromagnetycznych wzorców częstotliwości, które m.in. pomagają ludzkiemu ciału dawać sobie radę z elektromagnetycznym stresem. Doktor Steiner widząc, że pacjenci pozytywnie reagowali na tego rodzaju zabiegi, ulepszył i wypracował tę metodę, lecząc z jej pomocą swoich pacjentów od ponad 16 lat.

JAK MOŻNA OSIĄGNĄĆ STAŁE DZIAŁANIE?
Pozostawał jednak pewien problem. Pozytywny rezultat takiego zabiegu utrzymywał się nie długo. Gdy pacjenci wracali do środowiska w którym żyli, znowu powróciła negatywna w swych skutkach reakcja na promieniowanie elektromagnetyczne i objawy wracały. Z tej przyczyny doktor Steiner pracował nad takim rozwiązaniem, które pozwalałoby mu przekazać te doprowadzające ich do stanu równowagi elektromagnetyczne wzorce także poza jego gabinet.
Teraz poszukiwał  takiego materiału nośnego, który mógłby te pozytywne frekwencje przechowywać przez dłuższy okres czasu, zaś pacjenci mogliby stale mieć je przy sobie. W końcu po długiej serii przeprowadzanych testów z pomocą różnych technik i materiałów udało mu się zmaterializować swoją ideę. Jest to technika, z pomocą której te pozytywne, elektromagnetyczne wzorce  można nanieść na specjalnie w tym celu stworzoną, o specyficznej strukturze folię. W ten oto sposób powstał QUINT HAPPY FILM.

JAK FUNKCJONUJE QUINT HAPPY FILM?
– Folia z półki high-tech jako e-smog-balans –
W trakcie fabrykacji produktu o nazwie QUINT HAPPY FILM, nanoszone zostają równoważące wzorce na specjalną folię z sztucznego tworzywa, która została nazwana QUINT HAPPY FILMem.
Z powodu swoich charakterystycznych właściwości, zostają naniesione na ten specyficzny materiał energetyczne informacje. Gdy teraz tak „poinformowana” folia dostaje się w pole elektromagnetycznego promieniowania (na przykład naklejona na bateryjkę telefonu komórkowego, a więc na źródło elektrosmogu), wówczas organizm jest w stanie lepiej znieść negatywne promieniowanie niż bez folii.
QUINT HAPPY FILM nie jest odpromiennikiem! Funkcją tego filmu  nie jest ekranowanie szkodliwego dla zdrowia promieniowania, lecz zmienienie jego bioenergetycznych właściwości.

OCENA DZIAŁANIA PRODUKTU
Ten rodzaj holopatycznej technologii, medycyny XXI wieku, został przeegzaminowany przez Internationales Institut für elektromagnetische Verträglichkeitsforschung (IIREC) [Międzynarodowy Instytut Badań nad Kompatybilnością Elektromagnetyczną]. Badania przeprowadził znany na tym polu ekspert, doktor Walter Medinger.
Raport sporządzony po przeprowadzeniu testów potwierdza, że faktycznie elektromagnetyczne otoczenie telefonu bezprzewodowego zostaje zmienione w chwili wprowadzenia weń folii o nazwie QUINT HAPPY FILM. Zmiany w tym polu są fizycznie mierzalne i powtarzalne.
Wniosek: Produkt formy Quint Systeme GmbH o nazwie QUINT HAPPY FILM redukuje obciążające działanie (stres egzogenny) negatywnego promieniowania elektromagnetycznego. Na podstawie wyników tych badań QUINT HAPPY FILM został opieczętowany „Pieczęcią Aprobaty” IIREC.

 

Źródło: holopatia.blogspot.com

Emilia

24 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze

Brak komentarzy w tym wpisie